Dywany Boho - SuperDywany.pl

Dywany Boho

Przez ostatnie lata obserwujemy nasilający się trend ukierunkowany na poszukiwanie nietuzinkowych, artystycznych i nadających charakteru wnętrzu dywanów; tu też upatrujemy początków fali popularności, w czołówce której uplasowały się dywany boho.

Dywan boho, czym się charakteryzuje?

Pochodzący z Francji styl boho to synonim twórczej wolności, swobody i niezależności. Jak żaden inny styl ceni sobie dużą różnorodność i brak sztywnych reguł. Eklektyczne, nietuzinkowe zestawienia kolorów, materiałów, faktur sprawiają, że wnętrza są ciepłe i przytulne. Boho opiera się na tkaninach, dlatego nie może w nim zabraknąć miękkich, wygodnych siedzisk, narzut, pledów, zasłon i dywanów. W naszym sklepie dywany boho są obecne na każdym kroku, a ich oferta pozwoli Ci wybrać idealny produkt do Twojego wnętrza. Niezależnie od tego, czy szukasz okrągłego dywanu boho do jadalni, czy marzy ci się gruby i miękki dywan do sypialni w stylu boho, znajdziesz je u nas.

Dywany boho to nie tylko etniczne, marokańskie dywany berberyjskie, ale również dywany patchworkowe, vintage czy perskie. Dywany w stylu boho są kolorowe, pełne energii i wzorów, często wykonane z wełny, bawełny czy materiałów z recyclingu. Naturalne dywany wełniane podkreślają unikalny dla każdego wnętrza w stylu boho charakter.

W naszych domach mamy wiele możliwości wykorzystania dywanów w stylu boho:

  • Korytarz to najlepsze miejsce dla chodnika w stylu boho, który idealnie wprowadzi domowników i ich gości do przytulnego wnętrza salonu.
  • W jadalni często króluje okrągły dywan boho rozłożony pod stołem, przy którym cieszymy się ze wspólnych chwil z bliskimi.
  • Gabinet czy pokój home office to miejsce, gdzie świetnie sprawdzi się nietuzinkowy orientalny dywan z egzotycznymi motywami.
  • Miękki, przytulny dywan boho do sypialni to marzenie wielu z nas, ponieważ pozwoli poczuć ciepło pod stopami od pierwszych chwil nowego dnia.
  • Dywan to salonu to ukoronowanie naszych starań o niepowtarzalne wnętrze domu w stylu boho. To właśnie w salonie dywany boho mogą zademonstrować swoje największe zalety. Wełniane runo zapewni długowieczność dywanu i nada wnętrzu naturalność.

Nasz sklep to nie tylko miejsce gdzie możesz zakupić dywan, ale przede wszystkim miejsce, w którym możesz zacząć planować, projektować czy marzyć o Twoim idealnym wnętrzu boho.