Dywany gładkie jednokolorowe - Sklep SuperDywany.pl

Dywany GŁADKIE

Dywany gładkie, jednokolorowe, bez wzorów zagościły w naszych domach nie tak dawno temu. Moda na nie pojawiła się razem z trendem popularyzującym dywan jako element tła, nadający przytulności, ale nie wpływający na charakter wnętrza.

Dlatego dywan gładki przez długie lata  funkcjonował jedynie jako miękki dodatek, dopiero z czasem dorabiając się lepszej renomy wyjątkowego, stanowiącego integralny i niepowtarzalny element wnętrza. Właśnie dzięki temu nadal bardzo chętnie wybieramy dywany jednokolorowe. 
Zatem gdzie szukać idealnego dywanu jednolitego?
• Warto zapoznać się z ofertą marki Asiatic, gdzie znajdziesz wiele propozycji dywanów gładkich, wykonanych z przeróżnych przędz, w rozmaitej gramaturze i wysokości runa. 
• Kolejną marką, którą polecamy, jest Angelo. Znajdziesz w niej wyjątkowe i szlachetne propozycje z najwyższej jakości włókna, które olśnią nawet najbardziej wymagających klientów poszukujących jednokolorowego dywanu.
• Warto również wspomnieć o dywanach jednolitych marki Tom Tailor. Ich jednokolorowe propozycje to naprawdę ciekawe rozwiązania, wśród których być może znajdziesz to, czego właśnie szukasz.
Dywany jednokolorowe
Szukając idealnego dywanu jednokolorowego do sypialni warto zwrócić uwagę na:
- Strukturę runa – jakie są Twoje preferencje co do miękkości i wysokości runa. Czy wolisz dywan o miękkiej, delikatnie muskającej skórę ciętej strukturze runa? A może niższej, płasko tkanej, idealnie przylegającej do podłoża?  Obie propozycje sprawdzą się w sypialni, istotne jest jednak, żeby ustalić, jaki poziom miękkości odpowiada Ci najbardziej. 
- Włókno – nareszcie w przypadku sypialni wybranie dywanu w 100% z wiskozy jest znacznie bardziej bezpieczne niż we wszystkich innych częściach domu. Dlatego warto zaszaleć, nie musząc się martwić o odplamianie. A dzięki zastosowaniu niesamowicie eleganckiego wiskozowego włókna, każdy dywan gładki będzie powodował efekt wow.
- Kolor – sypialnia jest miejscem, do którego zazwyczaj wybieramy stonowane i uspokajające barwy, delikatne pastele, czy  odcienie beży i szarości. Dywany gładkie nadal królują w kolorach ziemi, dlatego dywan w tych odcieniach kolorystycznych idealnie uzupełni Twoją oazę spokoju.
- Czyszczenie – dywany gładkie są znacznie trudniejsze w utrzymaniu czystości ponieważ wszystko wybija się na tle jednolitego koloru, nawet mały paproch; w związku z tym warto zastanowić się, czy przy aktualnych warunkach użytkowania, jest to najlepszy wybór.
Monokolorowe dywany 
Dywany jednokolorowe to bardzo wdzięczne i lubiane rozwiązania, często wybierane do salonów i sypialni. W ofercie naszego sklepu superdywany znajdziesz wiele ciekawych rozwiązań i propozycji. Jeśli jednak masz wątpliwości lub trudności z decyzją, napisz do nas a doradzimy i pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie do Twojego domu.