Koszt wysyłki dywanu wynosi 30 PLN

Przy zakupie powyżej 3000 PLN wysyłka gratis

Dodatkowo płatne usługi:

  • pobranie: 15 PLN
  • dostawa gwarantowana na następny dzień od wysłania towaru: 10 PL
  • dostawa w sobotę: 25 PLN
  • dostawa do godziny 12: 15 PLN
  • dostawa dywanów większych niż 250 x 350 cm: 30 PLN

Dywany o długość do 240cm zwijane są w rulon i dostarczane pod drzwi Dywany o długości przekraczającej 270cm wysyłane są wyłącznie po dokonanej przedpłacie. Dodatkowa opłata za dostawę takich dywanów wynosi 30PLN.

Dywany mogą być również do odbioru w siedzibie firmy bez żadnych dodatkowych opłat

W przypadku zwrotu dywanu lub jego wymiany klient ponosi dodatkową opłatę za przesyłkę w wysokości 50PLN. Kwota ta jest różnicą w sumie opłat ponoszonych przy wysyłce dywanu do klienta.Po pierwszym nieudanym doręczeniu przesyłki adresat zobowiązany jest do kontaktu z lokalnym oddziałem UPS w celu ustalenia ponownego terminu dostarczenia przesyłki. Adresy i numery telefonów od oddziałów UPS znajdują się na stronie ups.com

Nie istnieje możliwość umówienia dostawy na konkretną godzinę.

Istniej możliwość odbioru przesyłki oddziału lokalnego UPS, w tym celu należy zgłosić taką formę odbioru przesyłki w uwagach przy zamówieniu lub podczas kontaktu z osobą zajmującą się obsługą zamówień z naszej strony, udzielimy wtedy odpowiednich instrukcji. Wszystkie przesyłki wysyłane są firmą kurierską UPS. Klient jest powiadamiany telefonicznie o dniu wysyłki, dostaje ponadto maila z numerem przesyłki i może śledzić etapy jej realizacji na stronie ups.com.