Dywany we wzory geometryczne - Sklep SuperDywany.pl

Dywany we wzory GEOMETRYCZNE

Dywany we wzory geometryczne to nowoczesne i charakterystyczne elementy wystroju wnętrz. W większości przypadków zwracający na siebie szczególną uwagę, stanowiąc wyjątkowy dodatek. Mimo wyrazistego charakteru dywany geometryczne od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością, stanowiąc idealne uzupełnienie stylów takich jak: boho, glamour, retro czy industrialnego.

Nowoczesny dywan we wzory geometryczne

Dywany we wzory geometryczne to idealny dodatek do wielu pomieszczeń w naszym domu. W zależności od rodzaju przędzy, grubości i wysokości runa oraz sposobu tkania, mogą stanowić ozdobę sypialni, domowego biura, salonu, pokoju dziecka, kuchni a nawet tarasu. 

Dywan w geometryczne wzory  to przede wszystkim:

  • łączące się ze sobą paski i linie,
  • wielokąty, np. kwadraty, trapezy, romby, trójkąty,
  • koła i elipsy,
  • przestrzenne figury
  • wszelkiego rodzaju efekty 3D

Szukając idealnego wzoru dywanu geometrycznego warto zapoznać się z propozycjami :

  • Funk i Reef marki Asiatic to barwne, zwracające uwagę wełniane dywany geometryczne, o przyjemnym, miękkim runie. Dostępne są w wielu różnorodnych wariacjach wzorniczych i kolorystycznych. Świetnie wpasują się zarówno w młodzieżowy pokój, jak i nowoczesny salon.
  • Dywan geometryczny Nexus to elegancki, subtelnie połyskliwy dywany w ośmiokąty i sześciokąty, pięknie prezentujący się w eleganckich wnętrzach stylu glamour. Salon, sypialnia lub domowe biuro ozdobione tym dywanem zyska zupełnie nowy wygląd.
  • Dywany we wzory geometryczne to nie tylko regularne, proste kształty, czego przykładem jest m.in. kolekcja Decor Brink&Campman oraz Mosaic od Teda Bakera. To piękne, plastyczne dywany o przestrzennym, geometrycznym wzorze, wykonane z naturalnej przędzy. 
  • Dywany Patio dedykowane są do użytkowania zewnętrznego, ale sprawdzą się także w domu, np. kuchni lub korytarzu. Co odnajdziemy w tej kolekcji? Proste, wyraźne geometryczne wzory i klasyczne kolory. 

Natomiast jeśli dywan został już przez Ciebie wybrany, pamiętaj żeby zawsze sprawdzić poniższe informacje:

1. Z jakiego włókna dywan został wykonany

2. Jaka jest jego wysokość całkowita, ewentualnie wysokość runa

3. Jak wygląda rekomendowana pielęgnacja wybranego produktu

4. Czy wybrany przez Ciebie rozmiar jest tym właściwym

Jeśli poszukujesz wymarzonego dywanu geometrycznego a masz jeszcze wątpliwości, napisz do nas. Zaproponujemy najlepsze rozwiązania dopasowane do Twoich oczekiwań. Nie czekaj,  jesteśmy do Twojej dyspozycji w sklepie superdywany.pl