Czas realizacji zamówienia zależny jest od dostępności danego produktu w naszym magazynie. Czas realizacji jest to czas, który upływa od potwierdzenia zamówienia do chwili wysłania paczki z naszego magazynu, przy czym uwzględniane są tylko dni robocze. Może zdarzyć się jednak,że dany produkt będzie nieosiągalny w danej chwili. Maksymalny czas realizacji zamówienia zostanie wówczas potwierdzony.

Zamówienie złożone z kilku towarów o różnym czasie realizacji jest wysyłane po skompletowaniu całości, tzn. po upływie czasu najdłuższego z podanych.

Superdywany zastrzega sobie prawo wydłużenia czasu realizacji w przypadku chwilowego braku towaru lub z przyczyn niezależnych od firmy Carpet Lab Superdywany.pl W takim przypadku Nabywca będzie o tym fakcie natychmiast poinformowany.

Czas otrzymania przesyłki = czas realizacji + czas dostawy. Czas dostawy przesyłką kurierską wynosi od 1 -2 dni roboczych.

O przewidywanym czasie realizacji Nabywca jest indywidualnie powiadamiany telefonicznie lub przez e-mail przez reprezentanta sklepu Superdywany.

O dokładnym terminie dostarczenia przesyłki Nabywca jest indywidualnie powiadamiany telefonicznie lub przez e-mail w momencie wysyłki towaru z naszego magazynu.